10 Dublino barų su tikrąja airiška dvasia

pigūs skrydžiai į dublinąVisiems žinomas stereotipas, kad Dublino gyventojai yra tikri šėliotojai ir naktinio gyvenimo mėgėjai. Į šį miestą atkeliavę turistai taip pat dažniausiai nenori praleisti progos patirti tai, ką kiekvieną savaitgalį patiria rėksmingi, tačiau linksmieji dubliniečiai. O jeigu ir jūs turite lėktuvo bilietą į Dubliną ir laukiate nesulaukiate, kuomet paragausite gardžiojo vietinio alaus, siūlome įsidėmėti šį sąrašą vietinių barų ir pub’ų.

The Brazen Head – tai jau 1198 metais veikusi vieta mieste, šiandien esantis vienas seniausių barų Dubline. Kiekvieną vakarą čia skamba gyva muzika, ir galima pajausti senovinę dvasią.

O’Donoghue’s – net ir trumpam čia užsukti verta. Čia galima išgirsti tradicinę airių muziką. Čia pakliūti kartais būna tikras iššūkis, nes daug kas renkasi pasilinksminti būtent į šį barą.

The Long Hall – tai originalus Dublino pub’as, kuris išsiskiria ryškiu, baltai raudonu interjeru. Kaip ir visur, čia savaitgaliais prikimšta lankytojų, todėl galima apsižvalgyti ir išlenkti vieną pintą darbo dienomis.

McDaid’s – pačiame miesto centre įsikūręs baras su aukštomis lubomis ir savotišku interjeru – laiptai ir praėjimai bare yra itin siauri, tad įkaušus reikia saugotis.

L. Mulligan Grocer – ši vieta išsiskiria tuo, jog yra idealiai pritaikyta alaus gurmanams. Net nebandykite čia užsisakinėti Guinness arba Budweiser – būsite išjuoktas. Jeigu mėgstate craft alų, tai vieta būtent jums.

Toner’s – tai dar vienas tradiciškas airių pub’as. Jo ištakos siekia 1818 metus, kai ši vieta dar buvo medinė maisto prekių parduotuvė. Medinis autentiškas interjeras tikrai suteikia baro atmosferai autentikos.

Farrington’s – gyvas ir veiksmo pilnas pub’as , siūlantis didelį asortimentą craft alaus rūšių. Aludė dažnai kolaboruojasi su kitais barais ir siūlo lankytojams šių renginių metu dar didesnį pasirinkimą gero alaus.

Tai tik keli iš geriausių vietų atsigauti po turistinių vaikščiojimų Dubline. Nepraleiskite progos apsilankyti Guinness alaus gimtinėje ir išbandyti dar daugiau alaus skonių.

Taip pat, ragaudami garsiausias Dublino alaus rūšis, nepamirškite aplankyti ir pačio miesto. Įsigiję pigius bilietus į Dubliną, pasistenkite įžvelgti visą šio krašto grožį ir vertybes. Juk skrydžiai į Airiją visada stebina ne tik savo žavinga virtuve bei gėrimų gausa, tačiau ir neprilygstamo žavesio gamta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *