Dublinas – kodėl čia būtina apsilankyti?

pigiausi lėktuvų bilietai į DublinąDublinas mums nėra svetimas miestas – čia iškeliavo laimės ieškoti ne vienas mūsų tautiečių, kuris ne tik rado darbą, kuriame gauna geras algas, bet ir antrąsias puses, šiame mieste sukūrė šeimas. Dublinas turistams gali atrodyti kaip kontrastų miestas – ne vienas girdėjo apie aršų airių būdą ir dažnas muštynes vietiniuose pub’uose. Tačiau Tikrai nederėtų miesto įsivaizduoti pagal tokius stereotipus. Pigų skrydį į Dubliną siūlome užsirezervuoti iš anksto.

Dubline keliautojai gali patirti unikalių patirčių, išragauti niekad neišbandytų patiekalų ir aplankyti unikalias istorines vietas, muziejus. Štai kuo ypatingas Dublinas:

Šio miesto gyventojai yra sava bendruomenė, net gi turinti savo kalbą, tiesa neoficialią. Sakoma, kad dubliniečiai kalba dublinietiškai t. y. Anglų kalbos žodžius maišo su žargonu. Tai užsieniečiui gali skambėti visiškai nesuprantamai.

Iš Dublino kilo daug garsių žmonių, tarp jų George Bernard Shaw ir garsusis James Joyce.

Kadangi Airija yra Europos šiaurėje, nenuostabu, kad Dubliną atrado ir įkūrė vikingai.

Dubline yra vadinamieji Dublino kalnai, tačiau įdomu, kad jie neatitinka kalnams taikomo aukščio standarto.

Įdomioji statistika: dubliniečiai savaitgalio laikotarpiu (nuo penktadienio 17.30 val iki pirmadienio 03.00 val.) iš viso išgeria 9800 pintų alaus per valandą.

Taip pat nustatyta, kad vidutinis 25 metų dublinietis vis dar gyvena su savo tėvais.

Dubline veikia trys radijo stotys, kurių klauso 90 procentų visų radijo klausytojų.

Mes turime ko pavydėti Dublinui – pasirodo, šiame mieste yra jauniausia populiacija visoje Europoje. Apie 50 procentų Dublino gyventojų yra jaunesni nei 25 metai.

Kaip gi Dublinas be alaus ir pub’ų – mieste veikia 666 licencijuoti pub’ai, o legalus amžius, nuo kurio galima vartoti alkoholį yra 18 metų.

Seniausias Dublino baras vadinasi Brazen Head. Jis veikia nuo 1198 metų. Pirmiausiai vieta buvo atidaryta kaip arklidė.

Garsusis Guinness alus yra Dublino pažiba. Jo kasdien pagaminama 10 milijonų pintų.

Tad nedelskite ir įsigykite pigų skrydį į Airijos miestą – Dubliną.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *