Į Briuselį – ne tik paragauti šokolado ir vaflių

pigūs skrydžiai į BriuselįBelgija visame pasaulyje garsėja aukščiausios klasės šokoladu bei nuostabaus skonio burnoje tirpstančiais vafliais. Tačiau ne tik – tai miestas su turtinga ir gilia istorija bei kultūra. Negana to, šis miestas yra tikrų tikriausia Europos sąjungos sostinė. Pigų skrydį į Briuselį siūlome užsirezervuoti iš anksto.

Briuselis ypatingas miesto struktūra – žemutinis miestas – tai eilinių gyventojų regionas, o aukštutinis – svarbių organizacijų, verslo centrų ir Europos Sąjungos institucijų būstinė.

Briuselis mažas miestas, tačiau išties įspūdingas. Iš čia kilę nemažai pasaulinio lygio garsenybių. Visi žino mielą aktorę Audrey Hepburn, išgarsėjusią filme „Pusryčiai pas Tifani“. Ji gimė Briuselyje ir šiandien galima rasti metalinę lentelę prikaltą ant jos buvusio namo sienos.

Kita garsi miesto vieta – seniausios prekybos alėjos Europoje. 1847 metais atsidarė Galeries Royales Saint-Hubert. Šiandien čia vis dar veikia nuostabios ir prabangios parduotuvės, o pati senovinio stiliaus alėja yra gausiai lankoma turistų.

Briuselis buvo daugelio garsių asmenybių prieglobstis. Čia gyveno Čarlis Bodleras, Karlas Marksas, Aleksandras Diuma, Polis Verlenas ir Viktoras Hugo. Tiek seniau, tiek šiandien Briuselis buvo patraukli ir romantiška vieta menininkams ir rašytojams.

Briuselyje vienoje kvadratinėje mylioje yra 138 restoranai. Ir tai yra šio miesto kasdienybė! Čia savo restoranus atsidarę geriausi pasaulio šefai, o restoranai varijuoja nuo pigių, tačiau jaukių užkandinių jaunimui bei keliautojams, iki prabangių restoranų, kuriuose vakarieniaujama it Holivudo filmuose.

Briuselis garsėja gatvės menininkų darbais. Tai aukštos kokybės grafičių menui plačias galimybes suteikiantis miestas. Tin Tin, Lucky Luke Marsupilami ir dar daugiau menininkų yra Briuselio legendos. Mieste egzistuoja net komiksų kelias, kuriuo einant iškyla milžiniški ir fantastiškai padaryti sienų piešiniai.

Na ir kaip be šokolado. Pasirodo, Briuselio tarptautinis oro uostas yra visame pasaulyje daugiausiai šokolado parduodantis taškas. Tad į Briuselį keliaukite drąsiai, jeigu norite paragauti geriausio pasaulyje šokolado, alaus bei keptų bulvyčių.

Tad nedelskite ir įsigykite pigų skrydį į Belgijos miestą – Briuselį.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *