Į kaimyninę Rygą nukeliauti visada verta

lėktuvų bilietai į rygąPas kaimyninius broliukus į Latviją nukeliaujame dažnai – čia vyksta pasaulinių žvaigždžių koncertai, kurie aplenkia Lietuvą, taip pat visados renkamės Rygą, jeigu norisi spontaniškai praleisti savaitgalį kitur nei Lietuvoje. Dar kitiems daug mielesni Latvijos paplūdimiai vasarą, tad priežasčių apsilankyti šioje šalyje apstu.

Kalbant apie Rygą, reiktų pabrėžti, kad tai unikalus miestas, kurį su mūsų Vilniumi ar Estijos Talinu galima lyginti tik iš dalies. Rygos senamiestis – tai jaukus ir savas įvairių epochų architektūros derinys – čia galima rasti skandinaviškos architektūros pavyzdžių ir vakarietiško pastatų braižo. Pigų skrydį į Rygą siūlome užsirezervuoti iš anksto.

Rygos senamiesčio viduramžiškoji dalis yra įtraukta į UNESCO paveldą. Be to, čia nuolatos vyksta įvairūs renginiai, mugės, parodos ir menų bei muzikos festivaliai.

Rygos siaurutėse gatvelėse nesunku pasiklysti, todėl verta po ranka turėti išsamų žemėlapį, o šiais laikais puikiai išsiteksite su skaitmeniniais žemėlapiais telefone – nemokamą wi-fi ryšį Latvijos sostinėje galima rasti prekybos centruose, kavinėse, kurių rasite ant kiekvieno kampo.

Taip pat keliautojai patenkinti viešojo transporto sistema Rygoje. Kainos už bilietus nėra itin aukštos, o keliauti galite tiek autobusais, tiek tramvajais, tiek troleibusais.

Rygoje gyvena apie 750 000 Latvijos gyventojų. Tai didžiausias miestas iš trijų Baltijos šalių. Todėl čia pamatyti yra ką – kaip jau buvo minėta, visas pagrindinis veiksmas vyksta senamiestyje, kuris dvelkia senove ir praėjusiomis epochomis.

Šiluoju metų laiku būtina peretii Dauguvos upės krantine. Tai sutvarkytas ir vaizdingas upės krantas, kuriuo galima tiek eiti, tiek važiuoti dviračiais. Ši krantinė jungia visus 4 Rygos tiltus.

Ryga gali pasigirti aukščiausiu statiniu iš visų Baltijos šalių – televizijos bokštu. Nuo jo viršūnės matyti nuostabi miesto panorama.

Rygoje itin gardus maistas, tiek tradiciniai patiekalai, tiek vietinių gaminamas greitas maistas randa kelią į turistų skrandžius ir širdis. Kelionių svetainėse kaip tripadvisor.com rasite geriausiai įvertintas vietas užkąsti Rygoje.

Tad nedelskite ir įsigykite pigų skrydį į Latvijos miestą – Rygą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *