Kijeve – ne tik pavalgyti Kijevo kotletų

lėktuvo bilietai į KijevąKijevas yra ne tik vienas seniausių miestų Europoje, bet ir bene paskutinis nors kiek vakarietiškas miestas keliaujant į Azijos gilumą. Skrydžiai į Kijevą nėra tokie brangūs, o kelionių įspūdžiai šiame mieste išlieka atminty visam gyvenimui.

Kijevas unikalus tuo, jog išlikdamas vienu archajiškiausių miestų, taip pat yra ir modernus, pritaikytas šiandienos žmogui. Tai, galima sakyti, kontrastų pilnas miestas, kur slavišką kultūrą keičia europietiška ir atvirkščiai.

Kijeve gyvena ir nemažai oligarchų, tad tame pačiame rajone galima išvysti ir įprastų blokinių daugiaaukščių, ir prabangių privačių namų.Miesto centre, be abejonės, yra sankaupa prabangių verslo ir prekybos centrų, biurų, kur dirba miesto elitas ir pasiturintieji.

Lietuviams, nesidomėjusiems šiuo miestu gali atrodyti, kad čia daug ko nenuveiksi išskyrus Kijevo kotletų ragavimą ir cerkvių lankymą, tačiau mes jums įrodysime kitaip. Juk skrydis į Ukraina nėra vien savęs palepinimas maistu ar kitais malonumais.

Kijeve galima mėgautis pasivaikščiojimais po miesto parkus, kurių čia yra ne vienas ir ne du. Tai žalias miestas, kuriame nestinga gero oro. O tarp jų įsikūrę svarbūs miesto architektūriniai taškai – Mariyinsky rūmai, ar Kijevo akademijos lėlių teatras.

Kijeve galima aplankyti garsųjį Černobilio muziejų, kuriame sužinosite apie atominės elektrinės katastrofą, padarinius ir priežastis bei kitus šio svarbaus istorinio įvykio niuansus.

Mieste yra unikali gatvė-muziejus, kuris taip ir vadinasi: “Vienos gatvės muziejus”. Andriyivsky nuokalnėje yra maža besileidžianti gatvelė, kurioje gausu istorinių pastatų – baroko bažnyčia, Mikhailo Bulgakovo namai, bei kitos įžymybės ir meno galerijos.

Tarp kitų pramogų, kurias verta patirti Kijeve – ir Golosiyivsky miškas, Šv. Sofijos katedra, Miniatiūrų muziejus ir ktios garsios ir turistų mėgiamos vietos. Tad apsilankę Kijeve tikrai atrasite, kur nueiti ir ką pamatyti! Be to, ir be Kijevo kotletų šis miestas turi ką pasiūlyti savo restoranuose, tad nesivaržykite išbandyti gausios ir gardžios Kijevo virtuvės. Juk įsigiję pigų lėktuvo bilietą į Kijevą nenorite likti pamatę tik mažą dalį miesto.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *